Hakkımızda

//atanursigorta.com.tr/wp-content/uploads/2015/11/bloghome3.jpg

Hakkımızda


Atanur Sigorta Ltd. Şti. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Şirketimiz yetişmiş uzman kadrosu ile , Anadolu Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Ergo Sigorta, Liberty Sigorta ve Orient Sigorta acenteliklerine sahiptir. Kasko, trafik, dask, konut, işyeri, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, gemi ve yat sigortaları, seyahat sağlık sigortası ve tüm sorumluluk sigortaları için poliçeleri üretimi yapmaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. “Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan ATANUR SİGORTA LTD. ŞTİ. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

Banka Bilgileri

Banka Bilgileri Banka Bilgilerimiz: T.C İş Bankası TL Hesabı Firma: Atanur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Şube: Büyükşehir-Beylikdüzü Şubesi Şube Kodu: 1468 Hesap No: 0005635 IBAN: TR61 0006 4000 0011 4680 0056 35

ACENTELERİMİZ